KANCELARIA PRAWNICZA BOCHNIA

01
Kancelarie Prawnicza JSR oddział Bochnia to zespół wybitnych adwokatów, którzy stawiają sobie za cel profesjonalizm, elastyczność i kreatywność w działaniu oraz otwarcie na potrzeby Klienta. Dla naszego Klienta jesteśmy przede wszystkim rzetelnym i oddanym Partnerem. Każda sprawa jest przez nas traktowana indywidualnie, a oferowane rozwiązania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów. Naszą misją jest znajdowanie efektywnych i pragmatycznych rozwiązań, a więc takich, które gwarantują satysfakcję i spełnienie oczekiwań Klientów. Sprawujemy pieczę nad sprawą w sposób pełny - od przyjęcia zlecenia do definitywnego rozwiązania sprawy. Świadczymy usługi na rzecz szerokiego wachlarza Klientów. Należą do nich klienci indywidualni, jak i spółki prawa handlowego, stowarzyszenia oraz podmioty publiczne.
Kluczowym elementem naszej firmy jest dbanie o dobro klienta, dlatego też nie ograniczamy się do własnych możliwości. W celu podniesienia jakości usług, które Państwu oferujemy współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcami prawnymi, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, ekspertami z dziedziny BHP, ekspertami z zakresu odszkodowań.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Bochni, jednakże jej filie usytuowane są zarówno w Tarnowie, jak i w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie istnieje możliwość umówienia spotkania.

Świadczymy pomoc prawną także w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalne konsultacje

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty

Adwokaci - Kancelaria Prawnicza

02